Piękno współpracy – opinia Jolanty Buzanowskiej

K

osmetologia to dziedzina, w której technologie prześcigają się w byciu coraz bardziej nowatorskimi, nowoczesnymi, efektywnymi. A jak to wyglądało 30 lat temu? O tym najlepiej opowie Pani Jolanta Buzanowska, której gabinet kosmetologii estetycznej istnieje na rynku już 3 dekady. Pani Jolanta przeszła przez wszystkie etapy rozwoju od wyrabiania własnych kosmetyków, po inwestycje w technologie High-Tech.

Jolanta Buzanowska prowadzi gabinet kosmetologii estetycznej w niewielkiej miejscowości Połczyn-Zdrój, w której zbudowała sobie renomę oraz pozycję godną pozazdroszczenia przez wielkomiejskie kliniki. Swoją karierę zaczynała od 12 metrowego gabinetu, gdzie sama przygotowywała maski z kupowanych w aptece składników. Mimo trudności, Pani Jola przeszła przez różne etapy rozwoju – od prowadzenia 3 gabinetów na raz, po rozwój edukacji na świeżo otwartych studiach, a także rozwój technologii i wprowadzenie urządzeń High-Tech.

Nie wszystkie decyzje były proste. Właścicielka zanim zdecydowała się na zakup urządzenia, wynajmowała rożne aparatury laserowe. Początkowo obawiała się wysokiej inwestycji, ale gdyby mogła cofnąć czas – kupiłaby laser od razu. Tylko w ten sposób jest w stanie zapewnić odpowiedni poziom i dostępność usług. Ponadto Pani Jolanta wspomina, że słuchała o jakie technologie laserowe pytają klientki, ale ostatecznie zdecydowała się na inne urządzenia. Jak mówi – popularność nie zawsze świadczy o skuteczności. Czasami urządzenie jest promowane, bo jest np. mobilne. Ma to ogromne znaczenie przy obsłudze procesu wynajmu sprzętu, a nie skuteczności samej technologii.

Pani Jola po zakupie pierwszego urządzenia od Biotec Polska (X-lase), poszła za ciosem i decyzję o kolejnej aparaturze (Intraject) podjęła w 24 godziny, a po 48 godzinach sprzęt został dostarczony – to najszybsza transakcja w historii firmy. Pani Jola chce jednak pobić ten rekord, ponieważ marzy jej się urządzenie na ciało od Biotec Polska. Trzymamy kciuki, aby marzenie się ziściło!

Napisz do nas
Napisz do nas i otrzymaj spersonalizowaną ofertę dla Twojego gabinetu