O nas

Biotec to renomowany producent urządzeń służących lekarzom medycyny estetycznej i kosmetologom. Nasz zespół stanowi grupa pasjonatów, którzy nie tylko oferują innowacyjne rozwiązania technologiczne, lecz również starają się być zawsze o krok do przodu: przewidywać trendy i odpowiadać na potrzeby rynku dynamicznie rozwijającej się branży beauty.

Technologia od włoskich
mistrzów estetyki...

Filozofia BIOTEC

poznaj naszą ideę

Wierzymy w to, że naszym zadaniem jest kompleksowo wspierać lekarzy i kosmetologów w ich codziennej pracy. W tym celu wykorzystujemy potencjał najnowszych technologii, angażując je do służenia medycynie estetycznej. Naszym partnerom chcemy dawać narzędzia, za pomocą których spełniać będą ludzkie marzenia o nieprzemijającym pięknie.

Wzajemne wsparcie
Najważniejsi są ludzie

BIOTEC tworzą jednostki, a dla nas wspólne relacje są najwazniejszym elementem. Cieszą nas wzajemne sukcesy, a w sytuacjach wymagających wsparcia możemy liczyć na wzajemną pomoc. Z radością spotykamy się przy okazji przeprowadzania szkoleń czy celebrowania uroczystości, na branżowych targach lub konferencjach, podczas których chętnie dzielimy się wiedzą i wymieniamy doświadczeniami.

Włoska produkcja
Europejskie standardy jakości

Za co lubimy Italię? Wysmakowany design, który doceniają miłośnicy mody i sztuki, niepowtarzalne smaki włoskiej kuchni czy legendarne sławy futbolu… Mamy zatem powód do dumy: urządzenia marki BIOTEC od 1993 roku projektowane, produkowane i testowane są w ojczyźnie wizjonera inżynierii – Leonarda da Vinci. Stanowi to gwarancję ich prawdziwie europejskiej klasy.

Wspólna pasja
Jesteśmy blisko Ciebie

Dla swoich klientów BIOTEC chce być na wyciągnięcie ręki. Służymy profesjonalnym doradztwem przed i po zakupie aparatury, szczycimy się błyskawicznie reagującym serwisem oraz regularnym wsparciem szkoleniowym. Pomagamy rozwinąć skrzydła Twojej firmie, wspierając ją w zakresie marketingu, a także ułatwiamy uzyskanie finansowania zakupu sprzętu. Angażujemy się na 100%.

Zespół profesjonalistów godnych zaufania! Wspaniała obsługa i serwis. Rf + igły BIOTEC Italia to wspaniała technologia, którą nazywam laserem frakcyjnym na lato.

dr n. med. Beata Dethloff
WARSZAWA / KONSTANCIN-JEZIORNA

Laser Xlase Plus, to doskonały, bezpieczny i efektywny laser pomagający rozwiązać wiele problemów, z którymi zgłaszają się do nas Klienci.

dr Bartłomiej Szafrański
KATOWICE

Polecam współpracę z BIOTEC Polska! Najbardziej rzetelna firma, z jaką miałam okazję się spotkać na przestrzeni ostatnich lat pracy zawodowej.

dr Nina Uszkiewicz
SKINFINITY WARSZAWA