Medical

Xlase Plus

Xlase Plus

Uniwersalna i nowoczesna aparatura laserowa oraz kalibrowane światło pulsacyjne w jednym korpusie.
Urządzenie ma możliwość podpięcia następujących głowic: CPL (Calibrated Pulsed Light), laser Nd:YAG, laser QS Pico Pulse, laser diodowo-aleksandrytowy 808/760nm oraz laser Er:YAG.

Usuwanie
włosów
Twarz
Ciało
System modułowy
pobierz specyfikację urządzenia

Video prezentacja

Poznaj Xlase Plus z różnych perspektyw. Oprócz naszej, posłuchaj opinii lekarza, szkoleniowca oraz właściciela kliniki.

Technologie

Wybierz technologię, żeby sprawdzić
zastosowanie w podziale na głowice.

Laser frakcyjny (er:yag)

Długość fali:
2940 nm
Energia:
0,7 – 37,8 J/cm2
Zastosowanie:
ODMŁADZANIE SKÓRY, USUWANIE BLIZN, USUWANIE BLIZN POTRĄDZIKOWYCH, REDUKCJA PRZEBARWIEŃ, USUWANIE ROZSTĘPÓW, RESURFACING ABLACYJNY, RESURFACING FRAKCYJNY,
Zobacz szczegóły

Laser diodowy

Laser do usuwania owłosienia
Długość fali:
810 nm
Energia:
56 J/cm2
Zastosowanie:
USUWANIE OWŁOSIENIA, UJĘDRNIANIE, FOTOKOREKTA, MIKROZMIANY NACZYNIOWE,
Zobacz szczegóły

Laser diodowy Alexdual

Długość fali:
808 nm / 760 nm
Energia:
56 J/cm2
Zastosowanie:
USUWANIE OWŁOSIENIA, UJĘDRNIANIE, FOTOKOREKTA, MIKROZMIANY NACZYNIOWE,
Zobacz szczegóły

Głowica CPL

Spektrum emisji:
- 410 - 1200 nm
- 550 - 1200 nm
- 550 - 950 nm
- 650 - 950 nm
- 595 - 1200 nm
- 755 - 1200 nm
Energia na impuls:
35J/cm2 (max)
Zastosowanie:
TERAPIA TRĄDZIKU, ZAMYKANIE PORÓW, TERMOLIFTING, TERAPIA RUMIENIA, FOTOODMŁADZANIE, USUWANIE OWŁOSIENIA,
Zobacz szczegóły

Laser Q-switched

Długość fali:
1064 nm / 532 nm (ktp)
Energia:
(1064nm) 48,9 J/cm2 (max)
Energia:
(532nm) 36,7 J/cm2 (max)
Zastosowanie:
USUWANIE TATUAŻY, USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO, PEELING LASEROWY, USUWANIE PRZEBARWIEŃ,
Zobacz szczegóły

Laser ND:YAG

Długość fali:
1064 nm / 532 nm (ktp)
Energia:
448 J/cm2 (max)
Zastosowanie:
ZAMYKANIE NACZYŃ, ODMŁADZANIE, USUWANIE OWŁOSIENIA (WŁOS PO WŁOSIE), TERAPIA GRZYBICY PAZNOKCIA, PEELING LASEROWY, NIEABLACYJNY RESURFACING, USUWANIE ZNAMION,
Zobacz szczegóły

Urządzenia medyczne Biotec

Wszystkie urządzenia medyczne Biotec rozwijane są z myślą o naszych priorytetach skupionych wokół bezpieczeństwa, skuteczności i wykorzystania najnowszych technologii.

Certyfikaty
‍medyczne
Aparatura Biotec przechodzi proces certyfikacji medycznej, co potwierdza jej skuteczność oraz bezpieczeństwo działania. Posiadane przez nas certyfikaty to m.in. ISO 9001 i ISO 13485.
Badania
‍‍kliniczne
Wszystkie urządzenia medyczne zostały dokładnie przetestowane w badaniach klinicznych, które dowiodły ich skuteczności. Aparatura Biotec spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty.
Wysoka
‍‍skuteczność
Urządzenia Biotec cechują się bardzo dużą skutecznością wynikającą ze stosowanych przez nas technologii i szeregu badań przeprowadzonych w naszym centrum badawczo rozwojowym w Dueville we Włoszech.
Łatwość
‍‍użytkowania
W Biotec troszczymy się o to, aby zapewniać użytkownikom naszych urządzeń przyjemność ich eksploatacji. Dbamy też o odpowiednie szkolenia z obsługi dla wykorzystania maksimum potencjału naszej aparatury.
Rentowna
‍inwestycja
Wyższa wartość zabiegów sprzętowych oraz szybszy czas ich wykonania niż w przypadku zabiegów manualnych powodują, że wystarcza jeden zabieg tygodniowo, aby pokryć koszt miesięcznej raty leasingowej zakupu sprzętu.
Unikalne
‍technologie
Współpracując z ekspertami w dziedzinach mikromechaniki, optoelektroniki, elektroniki, robotyki i medycyny, Biotec opracowuje nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, które zapewniają naszym klientom wyraźną przewagę konkurencyjną.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Kto korzysta z urządzeń firmy Biotec?

Współpracujemy z ponad 300 gabinetami medycyny estetycznej, anti-aging i kosmetologicznymi w całej Polsce. Wielu naszych partnerów zakupiło u nas więcej niż jedno urządzenie. Wspieramy zarówno początkujących przedsiębiorców, jak i obecne na rynku od lat kliniki. Zaufały nam takie autorytety branżowe jak np.: dr Beata Dethloff, dr Katarzyna Moreno, dr Iwona Radziejewska-Choma i dr Jolanta Jakubowska.  

2. Czy urządzenia Biotec są drogie i z czego wynika ich cena?

W przypadku wszystkich zaawansowanych technologicznie urządzeń, niezależnie od marki, ich zaprojektowanie, wytworzenie oraz przetestowanie wiąże się z kosztami. Dlatego finalna cena sprzętu nie może być niska. Istotne jednak, że to rentowna inwestycja. Wyższa wartość oraz szybszy czas wykonania zabiegów sprzętowych (w porównaniu z manualnymi) powoduje, że zaledwie jeden zabieg tygodniowo pokrywa koszt miesięcznej raty leasingowej zakupu sprzętu. 

3. Jak mogę naocznie przekonać się o efektach pracy, działaniu aparatury Biotec?

Sposób pracy oraz efekty zabiegów realizowanych z wykorzystaniem naszych urządzeń prezentujemy na spotkaniach warsztatowych, które przeprowadzane są w centrach szkoleniowych Biotec oraz w gabinetach naszych klientów. Dysponujemy też licznymi materiałami zdjęciowymi i filmowymi. 

4. Kto prowadzi szkolenia? Czy trenerzy Biotec zagwarantują mi dobre przygotowanie do pracy?

Stawiamy bardzo duży nacisk na kwestię edukacji i ciągły rozwój kompetencji zawodowych. Nasi szkoleniowcy są wysokiej klasy profesjonalistami w dziedzinie medycyny estetycznej: posiadają ogromny zasób zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności przeprowadzania zabiegów. Ich fachowość jest ceniona w środowisku branżowym. 

5. Czy aparaturę marki Biotec można łączyć z innymi urządzeniami, które stanowią już wyposażenie kliniki?

Oferowany przez nas sprzęt znakomicie poszerza ofertę zabiegową gabinetu, rozbudowując ją o zabiegi medyczne. Sprzyja to wzrostowi zainteresowania wśród pacjentów, którzy poszukują nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań swoich problemów, a także zwiększa potencjał sprzedażowy placówki. 

6. Czy urządzenia marki Biotec objęte są gwarancją?

Wszystkie nasze urządzenia obejmuje 12-miesięczny okres gwarancji. Sprawny serwis stanowi mocną stronę i przewagę konkurencyjną marki Biotec. Zapewniamy maksymalnie 48-godzinny czas reakcji na zgłoszenie i to, że 99% usterek rozwiązywanych jest w siedzibie klienta. Oczywiście opiekę serwisową oferujemy również w okresie pogwarancyjnym. 

7. Czy oferowany sprzęt na pewno został wyprodukowany w 100% we Włoszech? Czy nie zawiera np. chińskich podzespołów?

Biotec stawia na politykę pełnej transparentności w zakresie informacji dotyczących pochodzenia urządzenia. Nasi klienci otrzymują kompletną dokumentację produkcji wraz z poświadczeniem certyfikacji aparatury. To niepodważalne argumenty i pewny sposób na rozwianie ewentualnych wątpliwości. 

8. Czy aparatura ma jakieś limity zabiegowe, blokady? Czy istnieją ukryte koszty?

Nie mamy nic do ukrycia, dlatego o wszystkich kosztach i ograniczeniach sprzętowych informujemy nabywcę przed sprzedażą urządzenia. Nigdy nie zdarza się sytuacja, by klient został obarczony kosztami niewiadomego pochodzenia, które by wynikały z eksploatacji aparatury marki Biotec. 

9. Jak długo marka Biotec funkcjonuje na rynku?

Biotec to firma z wieloletnimi tradycjami, o ugruntowanej pozycji lidera branży producentów aparatury medycznej klasy premium. Na rynku włoskim nieprzerwanie działa od 1993 roku, w Polsce zaś gości od ponad 10 lat. 

Następne urządzenie
Lysiwave
Lysiwave

Krok po kroku

Zobacz jak modelowo wygląda przebieg współpracy z nami.

Zapytanie
Przeprowadzamy gruntowną analizę Twojego rynku i związanego z nim potencjału.
Prezentacja
Przeprowadzamy prezentację działania sprzętu w centrach szkoleniowych Biotec.
Finansowanie
Zapewniamy pomoc
w uzyskaniu korzystnego finansowania zakupu sprzętu.
Wdrożenie
Przeprowadzamy szkolenia i weryfikujemy umiejętności Twojego zespołu.
Serwis
Zapewniamy bieżący serwis
i wsparcie.