Medical - medyczne

Urządzenia dla gabinetów
medycyny estetycznej

Zobacz i porównaj urządzenia Biotec z punktu widzenia ich zastosowania, inwazyjności i innych cech. Jeśli pojawią się z Twojej strony dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym przedstawicielem

Lysiwave

Opatentowana technologia do niezwykle skutecznej terapii cellulitu. Łączy w sobie działanie fal elektromagnetycznych, mikrofal o częstotliwości 2,45 GHz z jednoczesnym dostarczaniem strumienia chłodzonego powietrza o wysokim stężeniu tlenu.

Ciało
Twarz
System modułowy

Xlase Plus

Uniwersalna i nowoczesna aparatura laserowa oraz kalibrowane światło pulsacyjne w jednym korpusie.
Urządzenie ma możliwość podpięcia następujących głowic: CPL (Calibrated Pulsed Light), laser Nd:YAG, laser QS Pico Pulse, laser diodowo-aleksandrytowy 808/760nm oraz laser Er:YAG.

Usuwanie
włosów
Twarz
Ciało
System modułowy

Medisculpt

Certyfikowane medycznie urządzenie z technologią pola elektromagnetycznego pozwalające na jednoczesne ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, przy zapewnieniu komfortu oraz możliwości natychmiastowego powrót do normalnej, codziennej aktywności. Urządzenie pozwala na usługi estetyczne oraz zabiegi medyczne do czterech różnych obszarów podczas tej samej sesji.

Ciało
System modułowy

Intraject

Certyfikowana aparatura najnowszej generacji łącząca sonoporację, kawitację ultradźwiękową, radiofrekwencję mikroigłową z elektroporacją i plazmę azotową. Jest to urządzenie oferujące szerokie spektrum najnowszych technologii dla głębokiej odnowy skóry twarzy, ciała i głowy, które mogą być stosowane niezależnie od pory roku, a okres rekonwalescencji po zabiegach jest niezwykle krótki.

Skóra głowy
Twarz
Ciało
System modułowy

Coaxmed One

Rewolucyjna aparatura łącząca w sobie działanie pięciu różnych technologii w jednej platformie, aby uzyskać potężną synergię zdolną do radykalnej poprawy większości niedoskonałości skóry (od modelowania sylwetki po eliminację wszelkich oznak starzenia). Urządzenie zawiera głowice i nakładki do wykonywania kriolipolizy, sonotermolipolizy, radiofrekwencji mikroigłowiej i bezigłowej oraz terapii ultradźwiękami CFU (bezkardridżowe HIFU).

Ciało
Twarz
Skóra głowy
System modułowy

Cryoliposculpt

Urządzenie do kriolipolizy wspomagane impulsami elektrycznymi pozwalające w szybki i bezpieczny sposób na wyszczuplanie brzucha, ud, pośladków, ramion, kolan oraz poprawę wyglądu i napięcia skóry – bez ingerencji chirurga.

Ciało
Twarz
System modułowy

CFU elife

Aparatura obsługująca technologię bezkratridżowego CFU (kolejna generacja HIFU) pozwalająca na wykonanie zabiegów niechirurgicznego, głębokiego liftingu. Usługi CFU charakteryzują się minimalnym dyskomfortem pacjenta oraz krótkim czasem trwania zabiegu. Częstotliwość 10Hz pozwala na wykonywanie zabiegu ruchem ciągłym.

Ciało
Twarz
System modułowy