Wsparcie marketingowe

Pomożemy Ci w reklamie i promocji

Większość przedsiębiorców ma świadomość tego, że niestety często dobry produkt czy usługa nie wystarczą, by przebić się ze swoją ofertą do grupy docelowej lub wynieść funkcjonujący biznes na satysfakcjonujący poziom. Jak zatem skutecznie przyciągnąć (i zatrzymać na dłużej) rzeszę klientów?

Możliwości działań są bardzo szerokie: począwszy od profesjonalnej i dobrze pozycjonującej się strony internetowej dodatkowo promowanej kampaniami reklamowymi Google Ads poprzez marketing w mediach społecznościowych aż po tradycyjne banery i katalogi. Bardzo ważnym elementem strategii dotarcia do klientów branży medycznej często okazuje się też dostępność rejestracji online oraz dobra komunikacja z odbiorcami usług, tak by łatwo mogli dotrzeć do wyczerpujących informacji na interesujące ich tematy. Biotec Polska na bazie rozległych doświadczeń pomaga każdy przypadek rozpatrywać indywidualnie i podpowiada, jak najefektywniej stworzyć dochodowy model biznesowy.

Twój sukces naszym sukcesem

W przypadku gabinetu medycyny estetycznej kluczowym aspektem okazuje się przede wszystkim jego wiarygodność, która dotyczy zarówno jakości oferowanych usług, jak i ogólnego wizerunku kliniki. Niezwykle ważna w ocenie pacjentów jest możliwość zweryfikowania poziomu wiedzy i umiejętności, jakie posiada personel gabinetu. Pożądane cechy? Profesjonalizm i wysokie kompetencje – potwierdzone w praktyce. Odpowiedzią na te oczekiwania są certyfikaty przyznawane przez Biotec naszym partnerom i ich pracownikom. Poświadczają one imiennie odbycie szkoleń dotyczących obsługi konkretnych urządzeń i wykonywania zabiegów z ich udziałem.

Warto też zadbać o dobrą opinię w internecie. Biotec Polska w wykorzystywanych przez siebie kanałach informacyjnych chętnie promuje współpracujących z marką przedsiębiorców. Działania z zakresu PR mają miejsce zarówno na stronie internetowej firmy, jak i w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy YouTube. Często użyczamy głosu lekarzom medycyny estetycznej i kosmetologom, prezentując szerokiemu gronu odbiorców ich zawodowe osiągnięcia, pasje i marzenia. Z radością współuczestniczymy również w eventach związanych z otwarciem czy jubileuszem konkretnej placówki. To stałe elementy naszych kampanii medialnych, mających zwiększyć świadomość marki i przyciągnąć potencjalnych klientów do gabinetów naszych partnerów.