Renlive „Bella Italia”

Drodzy Państwo,

zapraszamy do udziału w systemie motywacyjnym Bella Italia z Renlive!

Od 1 maja 2023 roku do 15 maja 2024 roku, przy zakupie kosmetyków detalicznych marki Renlive i zarejestrowaniu w systemie „Bella Italia z Renlive”, możecie wziąć udział w niezapomnianym 4-dniowym wydarzeniu organizowanym w pięknej Wenecji.

W ramach współpracy w systemie zapewniamy szerokie wsparcie edukacyjne i biznesowe w postaci sesji webinarów prowadzonych przez specjalistki w swoich dziedzinach – Anną Hencką-Zyser oraz Karoliną Marcinkowską. Podczas spotkań prelegentki podzielą się praktyczną wiedzą na temat produktów i technologii, ale również doświadczeniem w prowadzeniu efektywnego i ciągle rozwijającego się biznesu. Wszystkie spotkania będą przeznaczone zarówno dla właścicieli jak i zespołu gabinetu lub kliniki.

W przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie systemu macie Państwo możliwość wyjazdu i dalszej edukacji w siedzibie głównej Biotec a także poznania Wenecji!

Ilość miejsc jest ograniczona! O przyznaniu wygranej decyduje kolejność skompletowania wymaganej sumy rocznej netto z zamówień.

Dla osób, które będą blisko osiągnięcia obrotów, przygotowaliśmy możliwość wzięcia udziału w indywidulanym szkoleniu zorganizowanym w Państwa gabinecie, autorstwa Prezesa Biotec Lasers Polska – Marcina Łyjaka.

Szkolenie pod tytułem „Gwóźdź w mózgu” z pewnością dostarczy Państwu niezbędnej wiedzy oraz inspiracji, która ułatwi osiąganie coraz lepszych wyników.

Zapraszamy do udziału!

☎️ – 58 355 00 45
✉️ – biuro@biotecpolska.pl
Napisz do nas
Biotec Polska