Serwis

Priorytety naszego serwisu:

Dbamy o wszystkich naszych partnerów

Wiemy, że oferowane przez nas urządzenia to narzędzia codziennej pracy lekarzy i kosmetologów. Rozumiemy perspektywę przedsiębiorców, którzy nie mogą pozwolić sobie na najmniejsze przestoje w funkcjonowaniu kliniki. Dlatego mocny nacisk kładziemy na świadczenie wysokiej jakości usług serwisowych. Ekipa niezawodnych, błyskawicznie reagujących fachowców stanowi naszą mocną stronę i zapewnia przewagę konkurencyjną.

szybki czas reakcji
na każde zgłoszenie
maksymalne skrócenie czasu,
w którym urządzenie nie pracuje
dla gabinetu
okresowe kontrole pozytywnie
wpływające na sprawność
urządzeń
rozumienie perspektywy
właściciela kliniki
48h
czas reakcji na zgłoszenie
(zazwyczaj szybciej)
99%
problemów technicznych
rozwiązujemy na miejscu,
w siedzibie klienta
12 m-cy
opieki
gwarancyjnej

Przed wypuszczeniem jakiegokolwiek produktu na rynek laboratoria Biotec przeprowadzają szereg wewnętrznych testów, pomiarów i analiz awarii. W ten sposób nasi inżynierowie starają się zagwarantować maksymalną odporność urządzeń na usterki. Niestety zdarzają się awarie nawet najlepszego sprzętu. W takich właśnie wyjątkowych sytuacjach niezwykle ważny okazuje się sprawnie działający serwis.
Innowacyjna aparatura wykorzystywana przez nasz zespół serwisowy zapewnia wyjątkową precyzyjność pomiarów. Pozwala to na prawidłową diagnostykę, która gwarantuje szybkość i skuteczność eliminowania usterek oraz bezpieczeństwo użytkowania serwisowanej aparatury.