Finansowanie

Podpowiadamy co, gdzie i jak

Zakup sprzętu medycznego klasy premium to spora inwestycja dla gabinetu medycyny estetycznej. Zaprojektowanie, wyprodukowanie i przetestowanie aparatury high-tech wiąże się z kosztami, które oczywiście w jakiejś mierze muszą przekładać się na cenę produktu końcowego. W Biotec Polska nie unikamy wstydliwie tematu pieniędzy. Wręcz przeciwnie: również w tym zakresie pragniemy służyć naszym partnerom wszechstronnym wsparciem.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz bogatym doświadczeniom i kontaktom biznesowym Biotec pomaga przedsiębiorcom – zarówno dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z medycyną estetyczną, jak i działającym w branży od lat – przeanalizować indywidualną sytuację finansową i dokonać najlepszego wyboru w zakresie źródła oraz sposobu finansowania zakupu naszych urządzeń. Chcemy, by były one przyjazne i nie stanowiły nadmiernego obciążenia dla budżetu prowadzonej działalności.

Nie martw się o fundusze

W miarę możliwości staramy się rekomendować współpracę z konkretnymi, sprawdzonymi przez naszych partnerów instytucjami finansowymi, firmami leasingowymi, podmiotami specjalizującymi się w zakresie przyznawania funduszy na zakup aparatury medycznej. Polecamy tych, którzy oferują najkorzystniejsze warunki, minimum formalności i krótki termin realizacji. Mamy doświadczenie w skutecznym negocjowaniu ofert.

Jeśli obawiasz się krętej i wyboistej drogi do uzyskania finansowania, możemy krok po kroku przybliżyć Ci etapy procedury prowadzącej do zawarcia umowy. Przekonasz się jak prosta może okazać się w rzeczywistości organizacja kredytu czy leasingu. Służymy też pomocą w spełnieniu zadość wszelkim formalnościom wymaganym przez instytucje zajmujące się finansowaniem zakupu sprzętu medycznego.