fbpx
Aesthetics

ELITE

Prawdziwy generator piękna i dobrego samopoczucia

ELITE

Elite to wielofunkcyjna, zaawansowana technologicznie modułowa platforma, do zabiegów na twarz oraz ciało.

Twarz
Ciało
System modułowy
pobierz specyfikację urządzenia

Technologie

Elite to platforma o budowie modułowej, która oferuje wiele rozwiązań aplikacyjnych do leczenia szerokiej gamy niedoskonałości twarzy i ciała. Zawsze zgodnie z duchem czasu i stale ewoluując. Urządzenie posiada liczne moduły, dzięki którym platforma może być aktualizowana i na bieżąco uzupełniania w dowolnym czasie, oferując pełną wszechstronność i autonomię.

Endolase

Trzy różne technologie: bioaktywujący laser diodowy, stykowe chłodzenie, mechaniczna stymulacja, która działa na skórę oraz włókniste pasma przegrody, poprawiające mikrokrążenie, zwiększające elastyczność skóry i wspomagające drenaż limfatyczny.
Zastosowanie:
Drenaż limfatyczny i tonizowanie,
Zobacz szczegóły

Sub RF

Wykorzystuje monopolarną częstotliwość radiową, która jest w stanie dostarczyć energię do głębokich warstw skóry właściwej i , jednocześnie chroniąc naskórek za pomocą technologii chłodzenia kontaktowego.
Zastosowanie:
Głęboka przebudowa tkanek,
Zobacz szczegóły

CFU

Jest to technologia HIFU, która dostarcza centralnie skoncentrowaną wiązkę ultradźwiękową precyzyjnie w skórę zgodnie z pożądaną głębokością. Geometryczna konfiguracja ogniska ultradźwiękowego, wybiera głębokość i ilość energii dostarczanej podczas zabiegu.
Zastosowanie:
Lifting twarzy,
Zobacz szczegóły

Sonobeat

Połączone ultradźwięki i pulsacyjne vacuum łagodzą objawy cellulitu i poprawiają krążenie za pomocą kilku mechanizmów: przerwania komórkowego i włóknienia na skutek działania ultradźwięków.
Zastosowanie:
Leczenie cellulitu,
Zobacz szczegóły

Flash RF

Wykorzystuje pulsacyjne vacuum i poprawia dyfuzję naczyniową na leczonym obszarze, co przyczynia się do skuteczności leczenia, zaspokajając zapotrzebowanie odżywcze fibroblastów i poprawiając drenaż limfatyczny.
Zastosowanie:
Napinanie skóry,
Zobacz szczegóły

Bioshape

To nowatorska metoda usuwania tkanki tłuszczowej i odmładzania skóry, wykorzystująca próżnię, kontrolowane chłodzenie i połączenie częstotliwości elektrycznych, które delikatnie i stopniowo redukują warstwę tłuszczu, przywracając jednocześnie kontur skóry.
Zastosowanie:
Eliminacja tkanki tłuszczowej,
Zobacz szczegóły

Urządzenia medyczne Biotec

Wszystkie urządzenia medyczne Biotec rozwijane są z myślą o naszych priorytetach skupionych wokół bezpieczeństwa, skuteczności i wykorzystania najnowszych technologii.

Certyfikaty
‍medyczne
Aparatura Biotec przechodzi proces certyfikacji medycznej, co potwierdza jej skuteczność oraz bezpieczeństwo działania. Posiadane przez nas certyfikaty to m.in. ISO 9001 i ISO 13485.
Badania
‍‍kliniczne
Wszystkie urządzenia medyczne zostały dokładnie przetestowane w badaniach klinicznych, które dowiodły ich skuteczności. Aparatura Biotec spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty.
Wysoka
‍‍skuteczność
Urządzenia Biotec cechują się bardzo dużą skutecznością wynikającą ze stosowanych przez nas technologii i szeregu badań przeprowadzonych w naszym centrum badawczo rozwojowym w Dueville we Włoszech.
Łatwość
‍‍użytkowania
W Biotec troszczymy się o to, aby zapewniać użytkownikom naszych urządzeń przyjemność ich eksploatacji. Dbamy też o odpowiednie szkolenia z obsługi dla wykorzystania maksimum potencjału naszej aparatury.
Rentowna
‍inwestycja
Wyższa wartość zabiegów sprzętowych oraz szybszy czas ich wykonania niż w przypadku zabiegów manualnych powodują, że wystarcza jeden zabieg tygodniowo, aby pokryć koszt miesięcznej raty leasingowej zakupu sprzętu.
Unikalne
‍technologie
Współpracując z ekspertami w dziedzinach mikromechaniki, optoelektroniki, elektroniki, robotyki i medycyny, Biotec opracowuje nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, które zapewniają naszym klientom wyraźną przewagę konkurencyjną.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Czy mogę korzystać z urządzeń Biotec, nie będąc lekarzem?

Z naszej aparatury – oprócz lekarzy medycyny estetycznej – z powodzeniem mogą korzystać również wykwalifikowani kosmetolodzy. Biotec oferuje regularne szkolenia, dzięki którym cały zespół prowadzący proces terapeutyczny nabywa umiejętności niezbędne do obsługi urządzeń. W przypadku zabiegów inwazyjnych zalecana jest jednak ścisła współpraca pomiędzy lekarzem i kosmetologiem.  

2. Czy urządzenia Biotec są drogie i z czego wynika ich cena?

W przypadku wszystkich zaawansowanych technologicznie urządzeń, niezależnie od marki, ich zaprojektowanie, wytworzenie oraz przetestowanie wiąże się z ogromnymi kosztami. Dlatego finalna cena sprzętu nie może być niska. Istotne jednak, że to rentowna inwestycja. Wyższa wartość oraz szybszy czas wykonania zabiegów sprzętowych (w porównaniu z manualnymi) powoduje, że zaledwie jeden zabieg tygodniowo pokrywa koszt miesięcznej raty leasingowej zakupu sprzętu. 

3. Kto korzysta z urządzeń firmy Biotec?

Współpracujemy z ponad 200 gabinetami medycyny estetycznej, anti-aging i kosmetologicznymi w całej Polsce. Wielu naszych partnerów zakupiło u nas więcej niż jedno urządzenie. Wspieramy zarówno początkujących przedsiębiorców, jak i obecne na rynku od lat kliniki. Zaufały nam takie autorytety branżowe jak np.: dr Beata Dethloff, dr Katarzyna Moreno, dr Iwona Radziejewska-Choma i dr Jolanta Jakubowska.  

4. Jak mogę naocznie przekonać się o efektach pracy, działaniu aparatury Biotec?

Sposób pracy oraz efekty zabiegów realizowanych z wykorzystaniem naszych urządzeń prezentujemy na spotkaniach warsztatowych, które przeprowadzane są w centrach szkoleniowych Biotec oraz w gabinetach naszych klientów. Dysponujemy też materiałem zdjęciowym i filmowym, który wkrótce pojawi się na naszej stronie WWW. 

5. Kto prowadzi szkolenia? Czy trenerzy Biotec zagwarantują mi dobre przygotowanie do pracy?

Stawiamy bardzo duży nacisk na kwestię edukacji i ciągły rozwój kompetencji zawodowych. Nasi szkoleniowcy są wysokiej klasy profesjonalistami w dziedzinie medycyny estetycznej: posiadają ogromny zasób zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności przeprowadzania zabiegów. Ich fachowość jest ceniona w środowisku branżowym. 

6. Czy aparaturę marki Biotec można łączyć z innymi urządzeniami, które stanowią już wyposażenie kliniki?

Oferowany przez nas sprzęt znakomicie poszerza ofertę zabiegową gabinetu, rozbudowując ją o zabiegi medyczne. Sprzyja to wzrostowi zainteresowania wśród pacjentów, którzy poszukują nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań swoich problemów, a także zwiększa potencjał sprzedażowy placówki. 

7. Czy urządzenia marki Biotec objęte są gwarancją?

Wszystkie nasze urządzenia obejmuje 12-miesięczny okres gwarancji. Sprawny serwis stanowi mocną stronę i przewagę konkurencyjną marki Biotec. Zapewniamy maksymalnie 48-godzinny czas reakcji na zgłoszenie i to, że 99% usterek rozwiązywanych jest w siedzibie klienta. Oczywiście opiekę serwisową oferujemy również w okresie pogwarancyjnym. 

8. Czy oferowany sprzęt na pewno został wyprodukowany w 100% we Włoszech? Czy nie zawiera np. chińskich podzespołów?

Biotec stawia na politykę pełnej transparentności w zakresie informacji dotyczących pochodzenia urządzenia. Nasi klienci otrzymują kompletną dokumentację produkcji wraz z poświadczeniem certyfikacji aparatury. To niepodważalne argumenty i pewny sposób na rozwianie ewentualnych wątpliwości. 

9. Czy aparatura ma jakieś limity zabiegowe, blokady? Czy istnieją ukryte koszty?

Nie mamy nic do ukrycia, dlatego o wszystkich kosztach i ograniczeniach sprzętowych informujemy nabywcę przed sprzedażą urządzenia. Nigdy nie zdarza się sytuacja, by klient został obarczony kosztami niewiadomego pochodzenia, które by wynikały z eksploatacji aparatury marki Biotec. 

10. Jak długo marka Biotec funkcjonuje na rynku?

Biotec to firma z wieloletnimi tradycjami, o ugruntowanej pozycji lidera branży producentów aparatury medycznej klasy premium. Na rynku włoskim nieprzerwanie działa od 1993 roku, w Polsce zaś gości od prawie 10 lat. 

Następne urządzenie
SUPREME ONE
SUPREME ONE

Krok po kroku

Zobacz jak modelowo wygląda przebieg współpracy z nami.

Zapytanie
Przeprowadzamy gruntowną analizę Twojego rynku i związanego z nim potencjału.
Prezentacja
Przeprowadzamy prezentację działania sprzętu w centrach szkoleniowych Biotec.
Finansowanie
Zapewniamy pomoc
w uzyskaniu korzystnego finansowania zakupu sprzętu.
Wdrożenie
Przeprowadzamy szkolenia i weryfikujemy umiejętności Twojego zespołu.
Serwis
Zapewniamy bieżący serwis
i wsparcie.
Pobierz kalkulację
XLASE PLUS
laser frakcyjny laser diodowy kombajn kosmetyczny
laser frakcyjny laser diodowy kombajn kosmetyczny