fbpx
Multitech

CombO3

Efektywna dezynfekcja Twojego gabinetu
Ostatnie miesiące postawiły przed nami nowe wyzwania. Bardziej niż kiedykolwiek istotna okazała się bowiem kwestia bezpieczeństwa otoczenia, w którym przebywają zarówno osoby pracujące w gabinecie, jak i odwiedzający je klienci. Dziś z dumą prezentujemy nowe dziecko Biotec, które dołączyło do rodziny aparatury służącej lekarzom medycyny estetycznej i kosmetologom: urządzenie do ozonowania CombO3.

CombO3

Ozon to dobrze znany nam gaz, którego warstwa
w stratosferze chroni przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych UV-B. Jest on również jednym z najskuteczniejszych, a przy tym naturalnych, środków dezynfekcyjnych.

4 korzyści płynące z użycia ozonu:

1. Skuteczne dezynfekowanie i dezodoryzowanie otoczenia,
2. Silne utlenianie,
3. Brak wtórnych zanieczyszczeń,
4. Zapobieganie korozji i fermentacji,

pobierz specyfikację urządzenia

Zalety urządzenia

Gwarancja - do 12 miesięcy

Moc
Dzięki szklano-ceramicznemu generatorowi zdolność wytwarzania ozonu sięga 6 g/godz., co pozwala na szybkie dezynfekowanie dużych pomieszczeń, skracając czas oczyszczania nawet do 50%.
Łatwość użycia
Wprowadzając do komputera sterującego urządzeniem dane na temat rozmiarów gabinetu, otrzymujemy zdefiniowany czas potrzebny na cykl ozonowania
i oczyszczenie pomieszczenia
z pozostałości ozonu.
Łatwa konserwacja
Jedynym elementem eksploatacyjnym urządzenia jest filtr z węglem aktywnym o przepustowości do 155 m3/h, który wystarcza na wiele cykli dezynfekcji. O konieczności wymiany filtra informuje komputer urządzenia.
Bezpieczeństwo
Czujnik wykrywania ozonu sygnalizuje, gdy otaczające powietrze jest od niego wolne
i można bezpiecznie korzystać ze zdezynfekowanego pomieszczenia.

Innowacyjna technologia
The Twins

Cykl ozonowy O3
Po wprowadzeniu danych dotyczących wielkości pomieszczenia wstępnie ustawione algorytmy definiują czas cyklu ozonowania niezbędny do dezynfekcji.
Cykl tlenowy O2
Rekonwersja ozonu w tlen stanowi autonomiczny proces, w którym nasycone ozonem powietrze ulega oczyszczeniu dzięki użyciu filtra z węglem aktywnym.
Opatentowana technologia Zeogene
Filtrowanie powietrza atmosferycznego przez sito molekularne osusza je i filtruje azot, wzbogacając powietrze w tlen aż do ponad 90%. Ozon powstaje poprzez połączenie natleniania z cząsteczką tlenu (O2), a jego oczyszczenie maksymalizuje i czyni przemianę w ozon niezwykle wydajną.
Monitorowanie jakości powietrza
Precyzyjny i niezawodny czujnik, który wykrywa ilość ozonu obecnego w powietrzu. Wojskowej klasy technologia zapewnia dokładny odczyt zarejestrowanych danych.

Urządzenia medyczne Biotec

Wszystkie urządzenia medyczne Biotec rozwijane są z myślą o naszych priorytetach skupionych wokół bezpieczeństwa, skuteczności i wykorzystania najnowszych technologii.

Certyfikaty
‍medyczne
Aparatura Biotec przechodzi proces certyfikacji medycznej, co potwierdza jej skuteczność oraz bezpieczeństwo działania. Posiadane przez nas certyfikaty to m.in. ISO 9001 i ISO 13485.
Badania
‍‍kliniczne
Wszystkie urządzenia medyczne zostały dokładnie przetestowane w badaniach klinicznych, które dowiodły ich skuteczności. Aparatura Biotec spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty.
Wysoka
‍‍skuteczność
Urządzenia Biotec cechują się bardzo dużą skutecznością wynikającą ze stosowanych przez nas technologii i szeregu badań przeprowadzonych w naszym centrum badawczo rozwojowym w Dueville we Włoszech.
Łatwość
‍‍użytkowania
W Biotec troszczymy się o to, aby zapewniać użytkownikom naszych urządzeń przyjemność ich eksploatacji. Dbamy też o odpowiednie szkolenia z obsługi dla wykorzystania maksimum potencjału naszej aparatury.
Rentowna
‍inwestycja
Wyższa wartość zabiegów sprzętowych oraz szybszy czas ich wykonania niż w przypadku zabiegów manualnych powodują, że wystarcza jeden zabieg tygodniowo, aby pokryć koszt miesięcznej raty leasingowej zakupu sprzętu.
Unikalne
‍technologie
Współpracując z ekspertami w dziedzinach mikromechaniki, optoelektroniki, elektroniki, robotyki i medycyny, Biotec opracowuje nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, które zapewniają naszym klientom wyraźną przewagę konkurencyjną.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Kto korzysta z urządzeń firmy Biotec?

Współpracujemy z ponad 300 gabinetami medycyny estetycznej, anti-aging i kosmetologicznymi w całej Polsce. Wielu naszych partnerów zakupiło u nas więcej niż jedno urządzenie. Wspieramy zarówno początkujących przedsiębiorców, jak i obecne na rynku od lat kliniki. Zaufały nam takie autorytety branżowe jak np.: dr Beata Dethloff, dr Katarzyna Moreno, dr Iwona Radziejewska-Choma i dr Jolanta Jakubowska.  

2. Czy urządzenia Biotec są drogie i z czego wynika ich cena?

W przypadku wszystkich zaawansowanych technologicznie urządzeń, niezależnie od marki, ich zaprojektowanie, wytworzenie oraz przetestowanie wiąże się z kosztami. Dlatego finalna cena sprzętu nie może być niska. Istotne jednak, że to rentowna inwestycja. Wyższa wartość oraz szybszy czas wykonania zabiegów sprzętowych (w porównaniu z manualnymi) powoduje, że zaledwie jeden zabieg tygodniowo pokrywa koszt miesięcznej raty leasingowej zakupu sprzętu. 

3. Jak mogę naocznie przekonać się o efektach pracy, działaniu aparatury Biotec?

Sposób pracy oraz efekty zabiegów realizowanych z wykorzystaniem naszych urządzeń prezentujemy na spotkaniach warsztatowych, które przeprowadzane są w centrach szkoleniowych Biotec oraz w gabinetach naszych klientów. Dysponujemy też licznymi materiałami zdjęciowymi i filmowymi. 

4. Kto prowadzi szkolenia? Czy trenerzy Biotec zagwarantują mi dobre przygotowanie do pracy?

Stawiamy bardzo duży nacisk na kwestię edukacji i ciągły rozwój kompetencji zawodowych. Nasi szkoleniowcy są wysokiej klasy profesjonalistami w dziedzinie medycyny estetycznej: posiadają ogromny zasób zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności przeprowadzania zabiegów. Ich fachowość jest ceniona w środowisku branżowym. 

5. Czy aparaturę marki Biotec można łączyć z innymi urządzeniami, które stanowią już wyposażenie kliniki?

Oferowany przez nas sprzęt znakomicie poszerza ofertę zabiegową gabinetu, rozbudowując ją o zabiegi medyczne. Sprzyja to wzrostowi zainteresowania wśród pacjentów, którzy poszukują nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań swoich problemów, a także zwiększa potencjał sprzedażowy placówki. 

6. Czy urządzenia marki Biotec objęte są gwarancją?

Wszystkie nasze urządzenia obejmuje 12-miesięczny okres gwarancji. Sprawny serwis stanowi mocną stronę i przewagę konkurencyjną marki Biotec. Zapewniamy maksymalnie 48-godzinny czas reakcji na zgłoszenie i to, że 99% usterek rozwiązywanych jest w siedzibie klienta. Oczywiście opiekę serwisową oferujemy również w okresie pogwarancyjnym. 

7. Czy oferowany sprzęt na pewno został wyprodukowany w 100% we Włoszech? Czy nie zawiera np. chińskich podzespołów?

Biotec stawia na politykę pełnej transparentności w zakresie informacji dotyczących pochodzenia urządzenia. Nasi klienci otrzymują kompletną dokumentację produkcji wraz z poświadczeniem certyfikacji aparatury. To niepodważalne argumenty i pewny sposób na rozwianie ewentualnych wątpliwości. 

8. Czy aparatura ma jakieś limity zabiegowe, blokady? Czy istnieją ukryte koszty?

Nie mamy nic do ukrycia, dlatego o wszystkich kosztach i ograniczeniach sprzętowych informujemy nabywcę przed sprzedażą urządzenia. Nigdy nie zdarza się sytuacja, by klient został obarczony kosztami niewiadomego pochodzenia, które by wynikały z eksploatacji aparatury marki Biotec. 

9. Jak długo marka Biotec funkcjonuje na rynku?

Biotec to firma z wieloletnimi tradycjami, o ugruntowanej pozycji lidera branży producentów aparatury medycznej klasy premium. Na rynku włoskim nieprzerwanie działa od 1993 roku, w Polsce zaś gości od ponad 10 lat. 

Następne urządzenie
CombO3
CombO3

Krok po kroku

Zobacz jak modelowo wygląda przebieg współpracy z nami.

Zapytanie
Przeprowadzamy gruntowną analizę Twojego rynku i związanego z nim potencjału.
Prezentacja
Przeprowadzamy prezentację działania sprzętu w centrach szkoleniowych Biotec.
Finansowanie
Zapewniamy pomoc
w uzyskaniu korzystnego finansowania zakupu sprzętu.
Wdrożenie
Przeprowadzamy szkolenia i weryfikujemy umiejętności Twojego zespołu.
Serwis
Zapewniamy bieżący serwis
i wsparcie.