fbpx
laser frakcyjny laser diodowy kombajn kosmetyczny

Urządzenie kosmetyczne

Najbardziej zaawansowana platforma do nieinwazyjnej odnowy skóry.

laser frakcyjny laser diodowy kombajn kosmetyczny
Skóra głowy
laser frakcyjny laser diodowy kombajn kosmetyczny
Twarz
laser frakcyjny laser diodowy kombajn kosmetyczny
Ciało
System modułowy
laser frakcyjny laser diodowy kombajn kosmetyczny
Pobierz Specyfikację techniczną
laser frakcyjny laser diodowy kombajn kosmetyczny

Kombajn kosmetyczny

Mikrodermabrazja korundowa, radiofrekwencja igłowa, vacuum, oksyelektroporacja, drenaż limfatyczny.

laser frakcyjny laser diodowy kombajn kosmetyczny
Medium ścierne:
Tlenek glinu Al2O3
Vacuum:
50kPa (Max)
Częstotliwość pracy głowicy RF:
1MHz
Moc:
50W (Max)
Zastosowanie:
Redukcja blizn i rozstępów
Terapia skóry głowy (trychologia)
Redukcja zmarszczek powierzchownych i głębokich
Złuszczanie naskórka

Urządzenia
medyczne Biotec

Wszystkie urządzenia medyczne Biotec rozwijane są z myślą o naszych priorytetach skupionych wokół bezpieczeństwa, skuteczności i wykorzystania najnowszych technologii.

Certyfikaty
medyczne
Aparatura Biotec przechodzi proces certyfikacji medycznej, co potwierdza jej skuteczność oraz bezpieczeństwo działania. Posiadane przez nas certyfikaty to m.in. ISO 9001 i ISO 13485.
Badania
‍‍kliniczne
Wszystkie urządzenia medyczne zostały dokładnie przetestowane w badaniach klinicznych, które dowiodły ich skuteczności. Aparatura Biotec spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty.
Wysoka
‍‍skuteczność
Urządzenia Biotec cechują się bardzo dużą skutecznością wynikającą ze stosowanych przez nas technologii i szeregu badań przeprowadzonych w naszym centrum badawczo rozwojowym w Dueville we Włoszech.
Łatowść
‍‍użytkowania
W Biotec troszczymy się o to, aby zapewniać użytkownikom naszych urządzeń przyjemność ich eksploatacji. Dbamy też o odpowiednie szkolenia z obsługi dla wykorzystania maksimum potencjału naszej aparatury.
Rentowna
inwestycja
Wyższa wartość zabiegów sprzętowych oraz szybszy czas ich wykonania niż w przypadku zabiegów manualnych powodują, że wystarcza jeden zabieg tygodniowo, aby pokryć koszt miesięcznej raty leasingowej zakupu sprzętu.
Unikalne
technologie
Współpracując z ekspertami w dziedzinach mikromechaniki, optoelektroniki, elektroniki, robotyki i medycyny, Biotec opracowuje nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, które zapewniają naszym klientom wyraźną przewagę konkurencyjną.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Czy mogę korzystać z urządzeń Biotec, nie będąc lekarzem?

Z naszej aparatury – oprócz lekarzy medycyny estetycznej – z powodzeniem mogą korzystać również wykwalifikowani kosmetolodzy. Biotec zapewnia regularne szkolenia, dzięki którym cały zespół prowadzący proces terapeutyczny nabywa umiejętności niezbędne do obsługi urządzeń. W przypadku zabiegów inwazyjnych zalecana jest jednak ścisła współpraca pomiędzy lekarzem i kosmetologiem. 

2. Czy urządzenia Biotec są drogie i z czego wynika ich cena?

W przypadku wszystkich zaawansowanych technologicznie urządzeń, niezależnie od marki, ich zaprojektowanie, wytworzenie oraz przetestowanie wiąże się z ogromnymi kosztami. Dlatego finalna cena sprzętu nie może być niska. Istotne jednak, że to rentowna inwestycja. Wyższa wartość oraz szybszy czas wykonania zabiegów sprzętowych (w porównaniu z manualnymi) powoduje, że zaledwie jeden zabieg tygodniowo pokrywa koszt miesięcznej raty leasingowej zakupu sprzętu.

3. Kto korzysta z urządzeń firmy Biotec?

Współpracujemy z ponad 200 gabinetami medycyny estetycznej, anti-aging i kosmetologicznymi w całej Polsce. Wielu naszych partnerów zakupiło u nas więcej niż jedno urządzenie. Wspieramy zarówno początkujących przedsiębiorców, jak i obecne na rynku od lat kliniki. Zaufały nam takie autorytety branżowe jak np.: dr Beata Dethloff, dr Katarzyna Moreno, dr Iwona Radziejewska-Choma i dr Jolanta Jakubowska. 

4. Jak mogę naocznie przekonać się o efektach pracy, działaniu aparatury Biotec?

Sposób pracy oraz efekty zabiegów realizowanych z wykorzystaniem naszych urządzeń prezentujemy na spotkaniach warsztatowych, które przeprowadzane są w centrach szkoleniowych Biotec oraz w gabinetach naszych klientów. Dysponujemy też materiałem zdjęciowym i filmowym, który wkrótce pojawi się na naszej stronie WWW.

5. Kto prowadzi szkolenia? Czy trenerzy Biotec zagwarantują mi dobre przygotowanie do pracy?

Stawiamy bardzo duży nacisk na kwestię edukacji i ciągły rozwój kompetencji zawodowych. Nasi szkoleniowcy są wysokiej klasy profesjonalistami w dziedzinie medycyny estetycznej: posiadają ogromny zasób zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności przeprowadzania zabiegów. Ich fachowość jest ceniona w środowisku branżowym.

6. Czy aparaturę marki Biotec można łączyć z innymi urządzeniami, które stanowią już wyposażenie kliniki?

Oferowany przez nas sprzęt znakomicie poszerza ofertę zabiegową gabinetu, rozbudowując ją o zabiegi medyczne. Sprzyja to wzrostowi zainteresowania wśród pacjentów, którzy poszukują nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań swoich problemów, a także zwiększa potencjał sprzedażowy placówki.

7. Czy urządzenia marki Biotec objęte są gwarancją?

Wszystkie nasze urządzenia obejmuje 12-miesięczny okres gwarancji. Sprawny serwis stanowi mocną stronę i przewagę konkurencyjną marki Biotec. Zapewniamy maksymalnie 48-godzinny czas reakcji na zgłoszenie i to, że 99% usterek rozwiązywanych jest w siedzibie klienta. Oczywiście opiekę serwisową oferujemy również w okresie pogwarancyjnym.

8. Czy oferowany sprzęt na pewno został wyprodukowany w 100% we Włoszech? Czy nie zawiera np. chińskich podzespołów?

Biotec stawia na politykę pełnej transparentności w zakresie informacji dotyczących pochodzenia urządzenia. Nasi klienci otrzymują kompletną dokumentację produkcji wraz z poświadczeniem certyfikacji aparatury. To niepodważalne argumenty i pewny sposób na rozwianie ewentualnych wątpliwości.

9. Czy aparatura ma jakieś limity zabiegowe, blokady? Czy istnieją ukryte koszty?

Nie mamy nic do ukrycia, dlatego o wszystkich kosztach i ograniczeniach sprzętowych informujemy nabywcę przed sprzedażą urządzenia. Nigdy nie zdarza się sytuacja, by klient został obarczony kosztami niewiadomego pochodzenia, które by wynikały z eksploatacji aparatury marki Biotec.

10. Jak długo marka Biotec funkcjonuje na rynku?

Biotec to firma z wieloletnimi tradycjami, o ugruntowanej pozycji lidera branży producentów aparatury medycznej klasy premium. Na rynku włoskim nieprzerwanie działa od 1993 roku, w Polsce zaś gości od prawie 10 lat.

laser frakcyjny laser diodowy kombajn kosmetyczny
Następne urządzenie
Coaxmed
laser frakcyjny laser diodowy kombajn kosmetyczny

Krok po kroku

Zobacz, jak modelowo wygląda przebieg naszej wzajemnej współpracy.

Zapytanie
Odpowiadamy na Twoje zapytanie drogą telefoniczną lub mailową.
Prezentacja
Przeprowadzamy prezentację działania sprzętu w centrach szkoleniowych Biotec.
Finansowanie
Zapewniamy pomoc w uzyskaniu korzystnego finansowania zakupu sprzętu.
Wdrożenie
Przeprowadzamy szkolenia i weryfikujemy umiejętności Twojego zespołu.
Serwis
Zapewniamy bieżący serwis i wsparcie.