Coaxmed ONE – Potrójny atak dla twojej sylwetki

T

RIATTACK W URZĄDZENIU MEDYCZNYM COAXMED ONE TO NOWOŚĆ W ZABIEGACH NA CIAŁO. CHOĆ JEST DOSTĘPNY OD GRUDNIA 2020 R., JUŻ ZDOBYŁ SZEROKIE UZNANIE W EUROPIE, POMAGAJĄC ZADBAĆ TYSIĄCOM KOBIET O PIĘKNĄ SYLWETKĘ! DLATEGO TEŻ TO KOLEJNA APARATURA WŁOSKIEGO LIDERA KOSMETOLOGII HI-TECH BIOTEC ITALIA, KTÓRA POJAWIŁA SIĘ W KLINICE PIĘKNA A. BUJNOWSKA.

Triattack to rewolucyjne połączenie trzech sprawdzonych i przebadanych klinicznie technologii – fali radiowej, vacuum oraz ultradźwięków, które działają jednocześnie na trzech poziomach: redukują tkankę tłuszczową (ultradźwięki), silnie poprawiają jędrność skóry (fala radiowa) i wygładzają naskórek (vacuum). Technologie te wykorzystywane są w kosmetologii i medycynie estetycznej od dawna, a zintegrowanie ich w jednej terapii daje najsilniejsze połączenie zabiegowe. Jest to niepodważalnie najskuteczniejszy zabieg do walki z cellulitem, wiotką skórą, brakiem jędrności ciała oraz nagromadzeniem tkanki tłuszczowej.

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Ostatni rok sprawił, że prowadzimy jeszcze bardziej siedzący tryb życia. Niestety wpływa on niekorzystnie na kształt naszych pośladków. Stają się one płaskie i tracą jędrność, a na skórze pojawia się cellulit. Triattack to silny bodziec, który pobudza produkcję kolagenu i elastyny w skórze, dzięki czemu nabiera ona jędrności, a cellulit znika. Seria zabiegowa przynosi oczekiwane rezultaty – uwypukloną i podniesioną pupę oraz gładką skórę. Warto już teraz skorzystać z tego zabiegu, aby latem zaprezentować kształtną sylwetkę.

NOGI BEZ CELLULITU

Powodem powstawania cellulitu są przede wszystkim zaburzenia mikrokrążenia – toksyny nie są odprowadzane w sposób efektywny i gromadzą się w tkance tłuszczowej. Za powstanie cellulitu odpowiadają również estrogeny, czyli żeńskie hormony płciowe i dlatego to kobiety zmagają się z tym problemem. Triattack to niepodważalnie najsilniejszy zabieg w walce z tzw. pomarańczową skórką. Terapia zabiegowa w silny sposób poprawia naturalne funkcje układu limfatycznego oraz redukuje szkodliwe produkty przemiany materii. Skóra po serii zabiegowej jest gładka, przyjemna w dotyku, a niechciany problem cellulitu całkowicie znika.

JĘDRNY BRZUCH

Wiotka skóra na brzuchu jest problemem pojawiającym się nie tylko po znacznej utracie wagi, ale również po ciąży czy wtedy, kiedy zachodzi naturalny proces starzenia się skóry. Triattack pobudza tworzenie się włókien kolagenowych i elastyny, które odpowiedzialne są za jędrność skóry. Technologia zabiegowa Coaxmed One nieinwazyjnie i bezboleśnie modeluje sylwetkę zapewniając wyszczuplenie i gładkość skóry. Takie efekty są nieosiągalne nawet z pomocą najlepszych kremów czy ćwiczeń (choć wysiłek fizyczny jest jak najbardziej wskazany). Tylko dzięki połączeniu trzech silnych technologii możemy osiągnąć maksymalne ujędrnienie i wygładzenie skóry. Triattack, dla długotrwałych i widocznych efektów, zaleca się wykonywać w serii 6 zabiegów. Według ankiety przeprowadzonej przez Klinikę Bujnowska 97% kobiet zauważa efekty już po pierwszym zabiegu, a 3% kobiet po 2-3 zabiegu. Największą zaletą tej terapii jest jej długotrwały efekt. Triattack jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych kobiet, które prowadzą aktywny tryb życia. Wykonując serię zabiegową Triattack skóra zaczyna produkować bardzo dużo kolagenu i elastyny, dzięki czemu staje się sprężysta i jędrna. Nagromadzenie takiej ilości komórek naprawczych sprawia, że efektem cieszymy się cały rok bez zabiegów podtrzymujących.

KLINIKABUJNOWSKA.PL

Napisz do nas
Anna Bujnowska
Współwłaścicielka Kliniki Piękna A. Bujnowska