baner zabiegi

Odmładzające zabiegi all-inclusve dzięki połączonej sile różnych technologii zabiegowych i preparatów mogą zdziałać cuda. Wybierz zabieg i przekonaj się na własnej skórze.

młoda twarz

BIOTEC twarz

ZACHOWAJ MŁODY WYGLĄD

I ZDROWĄ CERĘ!

Twarz to nasza wizytówka i najważniejsza część ciała. To na twarzy najczęściej skupiamy uwagę patrząc na innych oraz spoglądając w lustro. Widzimy ją na Księżycu lub na kromce chleba. Dlatego tak bardzo martwią nas przebarwienia, kurze łapki i zmiany konturu, które zachodzą z czasem. Na szczęście możemy temu zaradzić dzięki nowoczesnym zabiegom BIOTEC.

ZABIEGI BIOTEC NA TWARZ WYRAŹNIE KORYGUJĄ:

widoczne oznaki wieku i zmęczenia, jak zszarzała skóra pozbawiona energii, poluźnienie skóry, zmarszczki, bruzdy oraz niedoskonałości, jak rozszerzone pory, nierównomierne wybarwienie skóry, zmiany melaninowe, zmiany pigmentacyjne, drobne i głębokie zmiany naczyniowe, popękane naczynka, zaskórniki, trądzik i blizny potrądzikowe.

młoda twarz

Kompleksowy zabieg Mesotherm

Mesotherm, czyli mezoterapia mikroigłowa wzbogacona o dodatkowe procedury, daje fenomenalne efekty odmładzające. Wykorzystuje aż sześć różnych technologii w 3 etapach: najpierw laser stymulujący odnowę komórkową oraz mechaniczny peeling tlenkiem glinu, następnie falę radiową, mikronakłuwanie i pulsacyjny masaż podciśnieniowy stymulujące tworzenie kolagenu i elastyny, a na koniec elektroporację tworzącą kanały jonowe umożliwiające przenikanie zaawansowanych preparatów BIOTEC do najgłębszych warstw skóry.

młoda twarz

Kompleksowy zabieg Coaxmed

na twarz

CoaxMed stosowany na twarz dzięki wytworzeniu ciepła w głębokich warstwach skóry inicjuje przemianę kolagenu i powoduje jego obkurczenie, co zmniejsza zwiotczenie skóry i pozwala modelować kontur twarzy, pogrubia skórę w okolicach oczu, podnosi policzki i górne powieki

młoda twarz

Pozostałe zabiegi na twarz

Blefaroplastyka powieki górnej i dolnej, lifting górnej powieki, napięcie skóry czoła, lifting górnej części policzków, podniesienie konturów twarzy, modelowanie twarzy, lifting szyi, usuwanie lub zmniejszanie linii zmarszczek, minimalizacja ilości i głębokości zmarszczek na szyi, peeling laserowy, zamykanie naczyń, redukcja powiększonych porów, likwidacja przebarwień, zmian skórnych, makijażu permanentnego, masaż próżniowy.