baner zabiegi

Odmładzające zabiegi all-inclusve dzięki połączonej sile różnych technologii zabiegowych i preparatów mogą zdziałać cuda. Wybierz zabieg i przekonaj się na własnej skórze.

inne zabiegi

BIOTEC zabieg wlosy

By włosy były mocne i zdrowe

Proste czy kręcone, blond, rude czy brązowe, krótkie czy długie – bez względu na rodzaj, ważne, by włosy były mocne i zdrowe, co zapewni im piękny wygląd. Ratunku zaczynamy szukać dopiero wtedy, gdy pojawia się problem, a sygnalizuje go zazwyczaj garść włosów zostających na grzebieniu czy umywalce po układaniu fryzury, brak połysku czy solidne przerzedzenie. Inne objawy mogą pojawiać się na skórze głowy: łuszczenie się naskórka, zaczerwienienie, wysypki, przesuszenie lub nadmierny łojotok. Problemów ze skórą głowy może być naprawdę wiele, większość z nich jednak odbija się negatywnie na kondycji włosów.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby odwiedzenie gabinetu medycyny estetycznej i skorzystanie z zabiegów, które zwyczajowo kojarzymy z dobroczynnym działaniem na skórę twarzy. Jak się okazuje – mogą one także przywrócić blask naszym włosom. Także panowie mogą liczyć na poprawę kondycji swoich włosów. Łysienie typu męskiego oprócz przyczyn hormonalnych ma swoje źródło w zaburzonym odżywianiu skóry głowy. Przy pomocy zabiegów aparaturą BIOTEC oraz profesjonalnych kosmetyków. Różnicę można odczuć już po 1 zabiegu.

inne zabiegi

27

Terapia grzybicy paznokci

Terapia grzybicy paznokci

Uporczywe zakażenie grzybicze paznokci, macierzy lub płytki stanowi 1/3 wszystkich zakażeń grzybiczych skóry oraz do 50% wszystkich chorób paznokci. Paznokcie u stóp są znacznie bardziej podatne na grzybicę, niż u dłoni. Przyczyną grzybicy paznokci najczęściej są: dermatofity (grzyby atakujące tylko martwe tkanki skóry, paznokcie lub włosy), nondermatofity - pleśnie, oraz (rzadko) drożdże Candida. Ryzyko infekcji wzrasta wraz z wiekiem: choroba dotyka 15-20% osób w wieku 40-60 lat, 32% osób w wieku 60-70 lat i 48% osób starszych niż 70 lat. Najnowsze dane wskazują, że częstość występowania grzybicy paznokci wzrasta. Dzięki zabiegowi laserowemu przeprowadza się skuteczną terapię zwalczającą tę chorobę. Zaleca się serię od 2 do 4 zabiegów, co 4-6 tygodni.

inne zabiegi

BIOTEC tatuaz

Usuwanie tatuaży

usuwanie tatuaży

Młodość rządzi się swoimi prawami, ale nie zawsze w starszym wieku jesteśmy dumni ze wszystkich naszych decyzji. Zwłaszcza gdy ich konsekwencje wyraźnie wpływają na nasz wizerunek czy wygląd, tak jak w przypadku tatuaży. Na szczęście dzięki X-Lase usuwanie tatuażu może być bezbolesne i skuteczne. Przy odpowiedniej liczbie zabiegów nie będzie śladu nawet po dużym i ciemnym malowidle na skórze.