27 luty 2016

Jak opisać wrażenia po zabiegu Mesotherm?

„Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.” – Ralph Waldo Emerson

Państwa pytanie dotyczy zabiegu Mesotherm... No właśnie zabieg ten poprawia jakość skóry.. a konkretnie strukturę, barwę - usuwa drobne przebarwienia poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy skóry narażanej na różne czynniki środowiska sprawiając, że jest ona promienna - co w konsekwencji daje poczucie ogólnego zadowolenia i nawet bardzo subiektywne poczucie swoistego piękna.

W moim przypadku zmniejszyła się również ilość zmian zapalnych na skórze, które były moim totalnym utrapieniem a zmarszczki choć są - to są mniej widoczne... Zaczęłam patrzeć na siebie z większym optymizmem co sprawiło, że nie tylko moja twarz zyskała nowy kolor... Otaczający mnie świat też zyskał więcej barw, albo to ja zauważam ich teraz znacznie więcej.
Sam zabieg nie jest najprzyjemniejszy... ale sposób w jaki przeprowadzono go w moim przypadku był w 100 % profesjonalny - zadbano o moje samopoczucie i mój próg bólu... przyczyniając się do tego, że wszystko odbyło się bez problemów, a sącząca się do uszu relaksująca muzyka była bardzo pozytywnym dopełnieniem całości. Osobiście polecam ten zabieg wszystkim, którzy w mało inwazyjny sposób chcą zacząć nosić piękno na sobie i w sobie.