b2

Gdybyś mogła zmienić za dotknięciem różdżki jedną rzecz w wyglądzie swojej skóry, co by to było? Trudno Ci zdecydować? A może zabiegi wykonywane aparaturą BIOTEC okażą się remedium na kilka trapiących Cię problemów?

b3

Kwas hialuronowy, witaminy i mikroelementy w służbie regeneracji i wygładzania skóry, komórki macierzyste pochodzenia roślinnego o silnie odmładzających właściwościach, bez parabenów, sztucznych barwników i oleju mineralnego. Wszystko, czego potrzebuje Twoja skóra...

b5

Innowacyjne zabiegi BIOTEC oraz najwyższej jakości kosmetyki opracowane we włoskich laboratoriach są dostępne w wielu salonach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej w Polsce. Znajdź gabinet w swojej okolicy!

Aktualności BIOTEC

ZABIEGI BIOTEC DOSTĘPNE W POLSCE

Cenisz profesjonalną obsługę opartą na rzetelnej wiedzy i uczciwym traktowaniu Klienta? Znajdziesz ją w naszych gabinetach partnerskich, które wyróżnia jakość świadczonych usług.

Fotolia 85239869 Subscription Monthly M

ZACHOWAJ ZDROWY I MŁODY WYGLĄD

Elastyczna i gładka skóra, aby zachować swoje właściwości wymaga odpowiedniej pielęgnacji i stymulacji. Stosując innowacyjne zabiegi odmładzające opracowane w laboratoriach BIOTEC , można z powodzeniem powstrzymać, a nawet cofnąć zaawansowane i szybko postępujące procesy starzenia.

Wśród wielu metod najskuteczniejsza jest technologia laserowa, ale również bioprądy oraz fale radiowe i ultradźwiękowe mogą zdziałać cuda. Wiele z nich można z powodzeniem stosować zarówno do twarzy jak i ciała. Gorąco polecamy też zabiegi łączące kilka technologii.

26

LASERY I LAMPY

MŁODA TWARZ

Twarz to nasza wizytówka i chyba najważniejsza część ciała. To na twarzy najczęściej skupiamy uwagę patrząc na innych lub w lustro. Widzimy ją na Księżycu lub na kromce chleba. Dlatego tak bardzo martwią nas przebarwienia, kurze łapki i zmiany konturu. Na szczęście możemy temu zaradzić...

2

BIOPRĄDY I FALE

ZGRABNA SYLWETKA

Żeby zachować szczupłe i jędrne ciało przez lata, musimy podjąć sporo wysiłku. Warto jednak poświęcić czas i energię aby utrzymać sprawność i młodość. Proponujemy zabiegi wyszczuplające, modelujące i ujędrniające jednocześnie, takie jak Coaxmed czy Intratone.

Bestsellery wśród kosmetyków

Opinie klientek