Infolinia: 58 355 00 45

Technologia od Włoskich mistrzów estetyki

Bez nazwy 66

BIOTEC ITALIA od przeszło dwudziestu lat kultywuje ponad XX-wieczną włoską tradycję kształtowania europejskich kanonów piękna. Niczym mistrzowie pędzla lub dłuta technolodzy BIOTEC dbają o każdy najmniejszy szczegół, aby za każdym razem uzyskać perfekcyjny efekt końcowy.

Projektują i udoskonalają rozwiązania medycyny estetycznej takie jak: laser i inne systemy świetlne, prądy biostymulacyjne, fale ultradźwiękowe i radiowe o różnych częstotliwościach, mezoterapie (w tym bezigłowa i mikroigłowa oraz radiofrekwencja igłowa), a także liczne metody złuszczania naskórka. We własnych laboratoriach opracowują także zaawansowane preparaty odmładzające do pielęgnacji skóry – kosmeceutyki z linii Renlive oraz Rejuve.

z ziemi włoskiej do polski...

Dzięki bogatemu doświadczeniu klinicznemu BIOTEC ITALIA dostarcza technologie do ponad czterdziestu krajów na wszystkich kontynentach, poprawiając jakość życia setek tysięcy ludzi. Rozwiązuje problemy, takie jak przedwczesne starzenie się, fotouszkodzenia, hiperpigmentacja (nieregularne bądź niepełne wybarwienia skóry), trądzik, trądzik różowaty, deficyty tkanki miękkiej odpowiedzialny za linie i zmarszczki, itp.

W Polsce technologia ta jest dostępna już od ponad 8 lat. Wyłącznym dystrybutorem marki BIOTEC ITALIA w naszym kraju jest firma Biotec Lasers Polska. Firma od kilku lat cieszy się znakomitą opinią na polskim rynku kosmetologii i medycyny estetycznej nie tylko dzięki doskonałym urządzeniom, ale przede wszystkim z powodu najwyższych standardów obsługi.

Siła płynąca ze współpracy

Prezes spółki, Marcin Łyjak jest członkiem zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii "Przyjazna Kosmetyka", wiodącej organizacji branżowej skupiającej właścicieli najlepszych gabinetów i klinik w Polsce. 

"Ścisła współpraca z członkami Stowarzyszenia uświadamia nam jak wielką wartość stanowi jakość usług oferowanych klientom w salonach. Dlatego nie poprzestajemy na dostarczeniu urządzeń. Dbamy o gruntowne przeszkolenie personelu i niezawodny serwis. Nasi partnerzy w każdej chwili mogą także liczyć na rzetelne informacje i doradztwo w zakresie technologii, zabiegów medycyny estetycznej, marketingu, a nawet wiedzy o biznesie kosmetycznym w Polsce."

szkolenia

szkolenia

Wykorzystaj nasze cenne doświadczenie

Aparatura BIOTEC jest bardzo prosta w obsłudze, ale najważniejsze jest komfort naszych partnerów oraz satysfakcja po stronie ich klientów. Dlatego prowadzimy kompleksowe szkolenia dla personelu z obsługi zakupionych urządzeń. Szkolenie trwa dopóki nie mamy pewności, że pracownicy wiedzą wszystko o ich działaniu i potrafią precyzyjnie je dostrajać do potrzeb klientów gabinetu.

Dbamy także o dostarczenie wszelkich informacji na temat sposobu działania technologii, zaleceń medycznych i przeciwwskazań do zabiegów, aby osoby z nich korzystające miały przeświadczenie o profesjonalnej obsłudze i czuły się bezpieczne oddając się w ręce naszych partnerów.

serwis

serwis

Dbamy o wszystkich naszych partnerów

Konsumenci najbardziej cenią niezawodność i nie lubią czekać. Nasi partnerzy wiedzą o tym doskonale i tego samego oczekują od dostawcy technologii. Po pierwsze, aparatura powinna być jak najbardziej odporna na usterki. Gwarantuje to sprawdzona marka BIOTEC. Jednak przy dużej eksploatacji nawet w najlepszych urządzeniach zdarzają się awarie, dlatego tak ważny jest sprawnie działający serwis.

Biotec Lasers Polska reaguje maksymalnie w ciągu 48 godzin od zgłoszenia, ale zazwyczaj następuje to szybciej. Nasza ekipa jest gruntownie przygotowana na różne niespodzianki, a magazyn części eksploatacyjnych jest bardzo dobrze wyposażony, dlatego 99% ewentualnych problemów jesteśmy w stanie rozwiązać od ręki w siedzibie klienta.

Aktualności

I okladka Rynek estetyczny 032019

25 czerwiec 2019

Rynek estetyczny 03.2019

Serdecznie zapraszamy do lektury nowego numeru rynku estetycznego!

Z pozdrowieniami, Biotec Lasers Polska

...

jakuboska na WuWuWu

15 kwiecień 2019

Ulubione technologie lekarza medycyny estetycznej. Rozmowa z dr Jolantą Jakubowską

Zapraszamy Państwa na krótki wywiad z Panią Dr Jolantą Jakubowską, która jest szczęśliwą posiadaczką kilku aparatur medycznych Biotec Lasers Polska. Pani doktor odpowiada m. in z jakimi technologiami zaprzyjaźnili się klienci kliniki. Serdecznie zapraszamy do lektury!

https://www.zatokapiekna.pl/wywiady/1574-ulubione-technologie-lekarza-medycyny-estetycznej-rozmowa-z-dr-jolanta-jakubowska

 

...

BEZPIECZNA I ELO

05 kwiecień 2019

Dzień Otwarty w Bezpiecznej Kosmetyce!

W tym roku mieliśmy przyjemność powitać wiosnę w salonie Pani Agnieszki Mienik, Bezpieczna kosmetyka w Warszawie. Gościem specjalnym wydarzenia była Paulina Holtz, aktorka, joginka, która od wielu lat dba o swój wygląd właśnie w Bezpiecznej Kosmetyce. Materiał zrealizowała Zatoka Piękna.

Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=Od33WqXR4_8

...

Nasze urządzenia

IMG 2609

fusiomed

Aparatura FUSIOMED odznacza się wysoką skutecznością w walce z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej czy miejscową otyłością.

Technologia upakowana w tym niewielkim urządzeniu, które można postawić na stoliku nawet w najmniejszym gabinecie, pozwala wykonywać w pełni skuteczne zabiegi sonotermolipolizy, kriolipolizy i drenażu limfatycznego z diatermią. 

Zobacz

intraject

intraject

Intraject, czyli jedno urządzenie medyczne poprzez jeden kompleksowy zabieg łączy w sobie działanie sonoporacji, kawitacji ultradźwiękowej, radiofrekwencji igłowej i plazmy azotowej. Zwiększa absorbcję i pożądany wpływ składników aktywnych zawartych w profesjonalnych kosmetykach. Podnosi stężenie, przyspiesza i zarazem wydłuża czas ich działania.

Terapia daje natychmiastowe rezultaty wypełnienia zmarszczek na obszarze zabiegowym oraz niesamowity efekt zagęszczenia skóry.

Zobacz

xlase

xlase plus

XLASE oparty jest na najnowocześniejszych osiągnięciach technologii laserowej. Niezastąpione m.in. w przypadku usuwania przebarwień czy niechcianych tatuaży, a także epilacji laserowej. Aparatura wykorzystuje selektywną fototermolizę, a krótki czas ekspozycji pozwala wykonywać bezpieczne zabiegi nie uszkadzając okolicznych tkanek.

Urządzenie medyczne XLASE posiada 5 głowic i technologię MOTION SPEED, który znacznie skraca czas trwania zabiegu depilacji laserowej. Dostępne jest w dwóch wersjach - nastolikowej i wolnostojącej.

Zobacz