Infolinia: 58 355 00 45
baner profesionalne5

Wśród kosmetyków profesjonalnych RENLIVE przeznaczonych dla gabinetów kosmetycznych i odnowy biologicznej, znajdują się bazy do użycia przed lub po zabiegach wykonywanych urządzeniami BIOTEC, jak również preparaty niezależnie wykorzystywane w zaawansowanych terapiach bez użycia aparatury. To co je łączy to bardzo wysokie stężenie substancji aktywnych i duża wydajność.

Twarz

BIOTEC 16

Profesjonalne kosmetyki

do pielęgnacji twarzy marki RENLIVE

<p>Linia DRY SENSITIVE to produkty do intensywnej pielęgnacji skóry wrażliwej. W ich recepturze zawarto składniki uspokajające i kojące, jednocześnie wykluczając wszelkie substancje potencjalnie uczulające. Kompozycja składników roślinnych takich jak mięta pieprzowa, olej z pestek winogron, róża piżmowa i aloes działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie, regenruje i uelastycznia cerę, nie powodując podrażnień. W miarę stosowania kosmetyków RENLIVE DRY SENSITIVE skóra wrażliwa odzyskuje równowagę. Staje się bardziej napięta, a do tego mniej reaktywna i bardziej odporna na działanie zanieczyszczeń środowiska lub innych czynników zewnętrznych.</p>

Ciało

BIOTEC 15

Innowacyjne produkty

do pielęgnacji ciała z linii profesjonalnej RENLIVE

Kosmetyki profesjonalne do ciała RENLIVE zawierają maksymalne dawki i stężenia składników aktywnych, aby przynieść pełny efekt terapeutyczny lub odmładzający. Wyłączenie parabenów gwarantuje całkowite bezpieczeństwo i komfort bez ryzyka alergii czy podrażnień. Terapeuta może opracować najbardziej optymalną kurację i uzyskać najwyższą skuteczność.