Infolinia: 58 355 00 45
coaxmed new

Spełniaj marzenia o idealnej figurze. Zabiegi wyszczuplające wykonywane przy pomocy urządzenia Coaxmed, wykorzystując m. in. kriolipolizę, dają zaskakująco szybkie i spektakularne efekty.

xlase new

Podejmij walkę z przebarwieniami, naczynkami i zmianami skórnymi. Wybaw swoje klientki od trapiących je problemów. Laser kosmetyczny Xlase da Ci przewagę w tej batalii.

intraject new

Sukces zależy od wielu czynników, ale najważniejsza jest determinacja wynikająca z pasji lub misji oraz właściwy model biznesowy i efektywne narzędzia. Z Twojej strony wystarczy determinacja, Biotec Lasers Polska zapewni resztę.

mesotherm new2

Urządzenia do pielęgnacji i odnowy to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin technologii na świecie. To także zasługa firmy BIOTEC ITALIA, która nieustannie udoskonala urządzenia i podbija serca klientów spektakularnymi rezultatami zabiegów.

Skorzystaj ze wsparcia biznesowego

Fotolia 91976071 Subscription Monthly M

Współpracujemy już z ponad trzydziestoma gabinetami kosmetologii i medycyny estetycznej w Polsce. Wiele z nich zakupiło u nas więcej niż jedno urządzenie do zabiegów estetycznych. Nie mamy nic do ukrycia, dlatego gorąco zachęcamy do weryfikowania naszych referencji.

Zapytaj o indywidualną ofertę

Oferta aparatury BIOTEC jest bardzo szeroka. Możesz wybrać urządzenie na własną rękę lub poradzić się naszych specjalistów. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań.

Zobacz

Nasze urządzenia Medyczne

Prezentujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne BIOTEC ITALIA w zakresie odnowy biologicznej skóry, liftingu i ujędrniania, wyszczuplania, modelowania sylwetki, likwidacji oznak starzenia, usuwania przebarwień i innych niedoskonałości. Wszystkie urządzenia medyczne zostały dokładnie przetestowane w badaniach klinicznych, które potwierdzają ich skuteczność. Aparatura BIOTEC spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty.
IMG 2609

fusiomed

intraject

intraject

xlase

xlase plus

coaxmed

coaxmed

device img2

mesotherm

intratone

intratone

Za naszą przewagą nad konkurencją przemawia:

  • Innowacyjna i bezpieczna aparatura do zabiegów estetycznych sprawdzonej marki BIOTEC
  • Skuteczne preparaty kosmetyczne o odpowiednich stężeniach substancji
  • Profesjonalna i uczciwa obsługa przed i po zakupie urządzeń
  • Dostęp do rzetelnej informacji technicznej i medycznej popartej dowodami
  • Niezawodny serwis, błyskawicznie reagujący na potrzeby partnerów
  • Satysfakcjonujące szkolenia, prowadzone przez doświadczonych lekarzy i kosmetologów
  • Wsparcie w zakresie marketingu, PR i tworzenia dochodowego modelu biznesowego

Opinie właścicieli gabinetów