Infolinia: 58 355 00 45
coaxmed new

Spełniaj marzenia o idealnej figurze. Zabiegi wyszczuplające wykonywane przy pomocy urządzenia Coaxmed, wykorzystując m. in. kriolipolizę, dają zaskakująco szybkie i spektakularne efekty.

xlase new

Podejmij walkę z przebarwieniami, naczynkami i zmianami skórnymi. Wybaw swoje klientki od trapiących je problemów. Laser kosmetyczny Xlase da Ci przewagę w tej batalii.

intraject new

Sukces zależy od wielu czynników, ale najważniejsza jest determinacja wynikająca z pasji lub misji oraz właściwy model biznesowy i efektywne narzędzia. Z Twojej strony wystarczy determinacja, Biotec Lasers Polska zapewni resztę.

mesotherm new2

Urządzenia do pielęgnacji i odnowy to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin technologii na świecie. To także zasługa firmy BIOTEC ITALIA, która nieustannie udoskonala urządzenia i podbija serca klientów spektakularnymi rezultatami zabiegów.

Skorzystaj ze wsparcia biznesowego

Fotolia 91976071 Subscription Monthly M

Współpracujemy już z ponad stu osiemdziesięcioma gabinetami kosmetologii i medycyny estetycznej w Polsce. Wiele z nich zakupiło u nas więcej niż jedno urządzenie do zabiegów estetycznych. Nie mamy nic do ukrycia, dlatego gorąco zachęcamy do weryfikowania naszych referencji.

Zapytaj o indywidualną ofertę

Oferta aparatury BIOTEC jest bardzo szeroka. Możesz wybrać urządzenie na własną rękę lub poradzić się naszych specjalistów. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań.

Zobacz

Nasze urządzenia Medyczne

Prezentujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne BIOTEC ITALIA w zakresie odnowy biologicznej skóry, liftingu i ujędrniania, wyszczuplania, modelowania sylwetki, likwidacji oznak starzenia, usuwania przebarwień i innych niedoskonałości. Wszystkie urządzenia medyczne zostały dokładnie przetestowane w badaniach klinicznych, które potwierdzają ich skuteczność. Aparatura BIOTEC spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty.
IMG 2609

fusiomed

intraject

intraject

xlase

xlase plus

coaxmed

coaxmed

device img2

mesotherm

intratone

intratone

Za naszą przewagą nad konkurencją przemawia:

  • Innowacyjna i bezpieczna aparatura do zabiegów estetycznych sprawdzonej marki BIOTEC
  • Skuteczne preparaty kosmetyczne o odpowiednich stężeniach substancji
  • Profesjonalna i uczciwa obsługa przed i po zakupie urządzeń
  • Dostęp do rzetelnej informacji technicznej i medycznej popartej dowodami
  • Niezawodny serwis, błyskawicznie reagujący na potrzeby partnerów
  • Satysfakcjonujące szkolenia, prowadzone przez doświadczonych lekarzy i kosmetologów
  • Wsparcie w zakresie marketingu, PR i tworzenia dochodowego modelu biznesowego

Opinie właścicieli gabinetów

Od ponad 15 miesięcy współpracuję z firmą Biotec. Posiadam Fusiomed, Intraject i Xlase Plus. Mam jak najlepszą opinię na temat naszej współpracy. W zakresie serwisu najwyższa ocena. Serwis natychmiastowy zwykle w dniu zamówienia.

Personel bardzo uprzejmy i kompetentny.

Reasumując: Sprzęt praktycznie bezawaryjny (mimo częstego wykorzystania) a w miarę potrzeby drobne usterki są naprawiane natychmiast.

Gorąco Polecam

Dr Krzysztof Kwela

Centrum Medyczne Kwel-Med

Świecie

Biotec - Mam pełne zaufanie do Was i Waszych produktów. Najwyższa jakość + życzliwość i kompetencja = głęboka satysfakcja dla mnie i moich Pacjentek :) 

lek. Jolanta Jakubowska

Jakubowska Esthetic

Bielsko-Biała

Biotec:
- Zespół profesjonalistów godnych zaufania!
- Wspaniała obsługa i serwis

Rf + igły Biotec Italia to wspaniała technologia, którą nazywam "laserem frakcyjnym" na lato. Przebudowuje skórę, poprawia jej strukturę i cudownie obkurcza pory.

Rewolucja w liftingu bezoperacyjnym!

Dr n. med. Beata Dethloff

Warszawa / Konstancin-Jeziorna

Polecam współpracę z BIOTEC Polska! Najbardziej rzetelna firma z jaką miałam okazję się spotkać na przestrzeni ostatnich lat pracy zawodowej. Cały zespół dokłada wszelkich starań, aby zadowolić klienta, przy tym pozostają wiarygodni i pewni najwyższej jakości, jaką reprezentują ich urządzenia. Praca ze sprzętem BIOTEC to czysta przyjemność, efekty są widoczne i radykalne, a same procedury w 100% bezpieczne. Urządzenia umożliwiają tworzenie łączonych, indywidualnie dopasowanych protokołów zabiegowych, dając możliwość kompleksowej terapii większości defektów estetycznych. Poziom merytoryczny szkoleń jest bardzo wysoki, a serwis niezawodny.Dr Nina Uszkiewicz

Skinfinity

Łódź

Biotec to firma, dzięki której każdy gabinet medycyny estetycznej będzie skazany na sukces. Wysoki poziom usług, najbardziej innowacyjne urządzenia na rynku, które w dużej mierze pomagają nam osiągnąć zamierzony efekt i zaspokoić wymagania naszych pacjentów. Biotec to sztab profesjonalistów, którzy w każdej chwili służą nam pomocą. Współpraca z tą firmą to wyzwanie, nobilitacja, a zarazem czysta przyjemność!

Dr Bartłomiej Szafrański

Prezes Nałęcz Clinic

Katowice

Biotec- Praca z Wami jak i Waszym profesjonalnym sprzęcie jest rewelacyjna!

Xlase Plus- Mój ulubiony laser wspaniale zwalczający wszelkie niedoskonałości moich pacjentów!

Dr Katarzyna Moreno

Klinika Moreno

Warszawa

Biotec

Wysoki poziom usług i profesjonalne podejście do partnera.

Polecam

Dr Katarzyna Mudel

Dr Mudel medycyna estetyczna

Warszawa

Cenimy sobie bardzo współpracę z Firmą Biotec Polska, zarówno za wysoki standard usług oraz profesjonalne podejście do nas jako partnera handlowego, nie mówiąc już o zastosowanych technologiach w urządzeniach które posiadamy w naszej ofercie. Jesteśmy stosunkowo młodą firmą na rynku usług kosmetologicznych, ale już teraz możemy wyrazić swoje zdanie na temat wysokich standardów obsługi przez firmę Biotec Polska biorąc pod uwagę w pełni profesjonalne szkolenia naszych kosmetologów, poświęcony czas i pełne zaangażowanie szkoleniowców, a także ich pieczę nad naszym zespołem nawet już poza szkoleniem. Musimy także zwrócić uwagę na szybką reakcję zespołu serwisowego, dostarczanie nam cennych wskazówek i uwag odnośnie eksploatacji urządzeń i dbania o jak najwyższą ich formę. Bardzo cenimy sobie fakt, iż ewentualny serwis odbywa się na miejscu w instytucie, dzięki czemu nie zaburza to planu wizyt naszych Klientów, a to ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. 

Barbara Salamandra

Prezes Instytutu Zdrowia i Urody

Poznań

Mesotherm jest aparatem, który posiadam od ponad pięciu lat i nie wyobrażam sobie pracy bez niego. Moje klientki są zachwycone rezultatami uzyskiwanymi podczas zabiegu z udziałem Mesotherm. Laser Xlase Plus, to doskonały, bezpieczny i efektywny laser pomagający rozwiązać wiele problemów, z którymi zgłaszają się do nas Klienci.

 

Beata Wątorowska -

Salon Kosmetyczny BW

Brodnica

Firma Biotec Polska to najbardziej innowacyjne urządzenia medyczne klasy Premium. Wspaniała skuteczność, a zarazem przemyślane procedury zabiegowe sprawiają, że nie wyobrażam sobie współpracy z lepszym partnerem biznesowym. Biotec Polska to najlepszej jakości profesjonalne i bardzo zaawansowane szkolenia wraz z opieką poszkoleniową i niesamowicie sprawny, przyjazny serwis. Gorąco polecam!

Elżbieta Zimmermann

Prezes Softly clinic

Bydgoszcz