Infolinia: 58 355 00 45
coaxmed new

Spełniaj marzenia o idealnej figurze. Zabiegi wyszczuplające wykonywane przy pomocy urządzenia Coaxmed, wykorzystując m. in. kriolipolizę, dają zaskakująco szybkie i spektakularne efekty.

xlase new

Podejmij walkę z przebarwieniami, naczynkami i zmianami skórnymi. Wybaw swoje klientki od trapiących je problemów. Laser kosmetyczny Xlase da Ci przewagę w tej batalii.

intraject new

Sukces zależy od wielu czynników, ale najważniejsza jest determinacja wynikająca z pasji lub misji oraz właściwy model biznesowy i efektywne narzędzia. Z Twojej strony wystarczy determinacja, Biotec Lasers Polska zapewni resztę.

mesotherm new2

Urządzenia do pielęgnacji i odnowy to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin technologii na świecie. To także zasługa firmy BIOTEC ITALIA, która nieustannie udoskonala urządzenia i podbija serca klientów spektakularnymi rezultatami zabiegów.

Skorzystaj ze wsparcia biznesowego

Fotolia 91976071 Subscription Monthly M

Współpracujemy już z ponad trzydziestoma gabinetami kosmetologii i medycyny estetycznej w Polsce. Wiele z nich zakupiło u nas więcej niż jedno urządzenie do zabiegów estetycznych. Nie mamy nic do ukrycia, dlatego gorąco zachęcamy do weryfikowania naszych referencji.

Zapytaj o indywidualną ofertę

Oferta aparatury BIOTEC jest bardzo szeroka. Możesz wybrać urządzenie na własną rękę lub poradzić się naszych specjalistów. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań.

Zobacz

Nasze urządzenia Medyczne

Prezentujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne BIOTEC ITALIA w zakresie odnowy biologicznej skóry, liftingu i ujędrniania, wyszczuplania, modelowania sylwetki, likwidacji oznak starzenia, usuwania przebarwień i innych niedoskonałości. Wszystkie urządzenia medyczne zostały dokładnie przetestowane w badaniach klinicznych, które potwierdzają ich skuteczność. Aparatura BIOTEC spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty.
IMG 2609

fusiomed

intraject

intraject

xlase

xlase plus

coaxmed

coaxmed

device img2

mesotherm

intratone

intratone

Za naszą przewagą nad konkurencją przemawia:

  • Innowacyjna i bezpieczna aparatura do zabiegów estetycznych sprawdzonej marki BIOTEC
  • Skuteczne preparaty kosmetyczne o odpowiednich stężeniach substancji
  • Profesjonalna i uczciwa obsługa przed i po zakupie urządzeń
  • Dostęp do rzetelnej informacji technicznej i medycznej popartej dowodami
  • Niezawodny serwis, błyskawicznie reagujący na potrzeby partnerów
  • Satysfakcjonujące szkolenia, prowadzone przez doświadczonych lekarzy i kosmetologów
  • Wsparcie w zakresie marketingu, PR i tworzenia dochodowego modelu biznesowego

Opinie właścicieli gabinetów

Biotec:
- Zespół profesjonalistów godnych zaufania!
- Wspaniała obsługa i serwis

Rf + igły Biotec Italia to wspaniała technologia, którą nazywam "laserem frakcyjnym" na lato. Przebudowuje skórę, poprawia jej strukturę i cudownie obkurcza pory.

Rewolucja w liftingu bezoperacyjnym!

Dr n. med. Beata Dethloff

Warszawa / Konstancin-Jeziorna

Polecam współpracę z BIOTEC Polska! Najbardziej rzetelna firma z jaką miałam okazję się spotkać na przestrzeni ostatnich lat pracy zawodowej. Cały zespół dokłada wszelkich starań, aby zadowolić klienta, przy tym pozostają wiarygodni i pewni najwyższej jakości, jaką reprezentują ich urządzenia. Praca ze sprzętem BIOTEC to czysta przyjemność, efekty są widoczne i radykalne, a same procedury w 100% bezpieczne. Urządzenia umożliwiają tworzenie łączonych, indywidualnie dopasowanych protokołów zabiegowych, dając możliwość kompleksowej terapii większości defektów estetycznych. Poziom merytoryczny szkoleń jest bardzo wysoki, a serwis niezawodny.Dr Nina Uszkiewicz

Skinfinity

Łódź

Biotec to firma, dzięki której każdy gabinet medycyny estetycznej będzie skazany na sukces. Wysoki poziom usług, najbardziej innowacyjne urządzenia na rynku, które w dużej mierze pomagają nam osiągnąć zamierzony efekt i zaspokoić wymagania naszych pacjentów. Biotec to sztab profesjonalistów, którzy w każdej chwili służą nam pomocą. Współpraca z tą firmą to wyzwanie, nobilitacja, a zarazem czysta przyjemność!

Dr Bartłomiej Szafrański

Prezes Nałęcz Clinic

Katowice

Biotec- Praca z Wami jak i Waszym profesjonalnym sprzęcie jest rewelacyjna!

Xlase Plus- Mój ulubiony laser wspaniale zwalczający wszelkie niedoskonałości moich pacjentów!

Dr Katarzyna Moreno

Klinika Moreno

Warszawa

Biotec

Wysoki poziom usług i profesjonalne podejście do partnera.

Polecam

Dr Katarzyna Mudel

Dr Mudel medycyna estetyczna

Warszawa

Cenimy sobie bardzo współpracę z Firmą Biotec Polska, zarówno za wysoki standard usług oraz profesjonalne podejście do nas jako partnera handlowego, nie mówiąc już o zastosowanych technologiach w urządzeniach które posiadamy w naszej ofercie. Jesteśmy stosunkowo młodą firmą na rynku usług kosmetologicznych, ale już teraz możemy wyrazić swoje zdanie na temat wysokich standardów obsługi przez firmę Biotec Polska biorąc pod uwagę w pełni profesjonalne szkolenia naszych kosmetologów, poświęcony czas i pełne zaangażowanie szkoleniowców, a także ich pieczę nad naszym zespołem nawet już poza szkoleniem. Musimy także zwrócić uwagę na szybką reakcję zespołu serwisowego, dostarczanie nam cennych wskazówek i uwag odnośnie eksploatacji urządzeń i dbania o jak najwyższą ich formę. Bardzo cenimy sobie fakt, iż ewentualny serwis odbywa się na miejscu w instytucie, dzięki czemu nie zaburza to planu wizyt naszych Klientów, a to ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. 

Barbara Salamandra

Prezes Instytutu Zdrowia i Urody

Poznań

Od ponad 15 miesięcy współpracuję z firmą Biotec. Posiadam Fusiomed, Intraject i Xlase Plus. Mam jak najlepszą opinię na temat naszej współpracy. W zakresie serwisu najwyższa ocena. Serwis natychmiastowy zwykle w dniu zamówienia.

Personel bardzo uprzejmy i kompetentny.

Reasumując: Sprzęt praktycznie bezawaryjny (mimo częstego wykorzystania) a w miarę potrzeby drobne usterki są naprawiane natychmiast.

Gorąco Polecam

Dr Krzysztof Kwela

Centrum Medyczne Kwel-Med

Świecie

Mesotherm jest aparatem, który posiadam od ponad pięciu lat i nie wyobrażam sobie pracy bez niego. Moje klientki są zachwycone rezultatami uzyskiwanymi podczas zabiegu z udziałem Mesotherm. Laser Xlase Plus, to doskonały, bezpieczny i efektywny laser pomagający rozwiązać wiele problemów, z którymi zgłaszają się do nas Klienci.

 

Beata Wątorowska -

Salon Kosmetyczny BW

Brodnica

Firma Biotec Polska to najbardziej innowacyjne urządzenia medyczne klasy Premium. Wspaniała skuteczność, a zarazem przemyślane procedury zabiegowe sprawiają, że nie wyobrażam sobie współpracy z lepszym partnerem biznesowym. Biotec Polska to najlepszej jakości profesjonalne i bardzo zaawansowane szkolenia wraz z opieką poszkoleniową i niesamowicie sprawny, przyjazny serwis. Gorąco polecam!

Elżbieta Zimmermann

Prezes Softly clinic

Bydgoszcz

Bardzo cenię sobie współpracę z firmą Biotec Polska. Innowacyjna aparatura Biotec Italia oraz różnorodne procedury zabiegowe gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Kompleksowa obsługa naszej firmy przez Biotec Polska oraz bogaty warsztat szkoleniowy są nieocenionym narzędziem naszej współpracy.

Polecam serdecznie!

Lucyna Cecuła

Instytut Zdrowia i Urody

Grodzisk Wlkp.

Firma Biotec wyróżnia się tym na rynku, że  przeprowadza szkolenia w sposób kompleksowy, gdzie w pełni można zagłębić się w technologię i funkcje aparatury medycznej i spokojnie podejść do pracy. Kolejną ważną rzeczą jest opieka posprzedażowa, gdzie można liczyć na stały kontakt ze szkoleniowcami jak i serwisem, który rozwiązuje wszystkie problemy w sposób natychmiastowy. Biotec to Radość z pracy. 

Wioletta Szlachta

Jaśminowy Ogród

Gdańsk

Mikrodermabrazja laserowa MESOTHERM jest bardzo silna. Skóra staje się gładsza, wyjątkowo rozświetlona, przygotowana na przyjęcie składników aktywnych podawanych w kolejnych etapach zabiegu. Klientki wyjątkowo doceniają ten zabieg.

Katarzyna Bołądź

Chimera Derm / Klinika Dermourody

Olsztyn